insurez

Rahbaryat


  • Tursunov Maxsud Maxmudovich


    Lavozimi: Ishtixon tumani hokimligi Axborot xizmati rahbari - matbuot kotibi


    Qabul kunlari:Haftaning har Dushanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:tursunov-maxsud@gmail.com


    Telefon raqami:+998 97 911 93 98

  • Chinorova Feruza Nematovna


    Lavozimi: Ishtixon tumani hokimining o‘rinbosari-oila va xotin-qizlar bo‘limi boshlig‘i


    Qabul kunlari:Haftaning har Chorshanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:chinorova-feruza@cmail.com


    Telefon raqami:(66) 629-15-71, +998 93 793 64 69

  • Tursunov Voxob Sunnatovich


    Lavozimi: Tuman hokimining qishloq va suv xo‘jaligi masalalari bo‘yicha o‘rinbosari


    Qabul kunlari:Haftaning har Shanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:tursunov-voxob@gmail.com


    Telefon raqami:(66) 629-15-08, +998 99 597 99 87

  • Tuxtamurodov Suxrob Sodikjonovich


    Lavozimi: Tuman hokimining kapital qurilish, kommunikatsiyalar va kommunal xo‘jalik masalalari bo‘yicha o‘rinbosari


    Qabul kunlari:Haftaning har Juma kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:tuxtamurodov-suxrob@gmail.com


    Telefon raqami:(66) 629-21-61, +998 99 447 38 37

  • Bediyev Javlon Asamiddinovich


    Lavozimi: Tuman hokimining yoshlar siyosati, ijtimoiy rivojlantirish va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha o‘rinbosari


    Qabul kunlari:Haftaning har Payshanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:bediyev-javlon@gmail.com


    Telefon raqami:(66)-629-11-33, +998 99 547 80 42

  • Nurjamolov Anvar Abdakim o‘g‘li


    Lavozimi: Ishtixon tumani hokimining o‘rinbosari - tuman investisiyalar va tashqi savdo bo‘limi boshlig‘i


    Qabul kunlari:Haftaning har Seshanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:nurjamolov-anvar@gmail.com


    Telefon raqami:(66) 629-15-10, +998 93 359 41 00

  • Nuriddinov Kosim Paxriddinovich


    Lavozimi: Ishtixon tumani hokimining moliya-iqtisodiyot va kambag‘allikni qisqartirish masalalari bo‘yicha birinchi o‘rinbosari - tuman iqtisodiy taraqqiyot va kambag‘allikni qisqartirish bo‘limi boshlig‘i


    Qabul kunlari:Haftaning har Dushanba kuni hokimlik binosida Soat 09-00 dan 12-00 gacha


    E-mail:kosim-paxriddinovich@gmail.com


    Telefon raqami:66-629-12-12

  • Ruziyev Fazliddin Kiranovich


    Lavozimi: Ishtixon tumani hokimi


    Qabul kunlari:Haftaning har Payshanba kuni Xalq qabulxona binosida Soat 09-00 dan 13-00 gacha


    E-mail:fazliddinkiranovich@gmail.com


    Telefon raqami:+998 99 033 28 83, 66-629-11-54